poniedziałek, 16 marca 2015

Wafle ryżowe w mlecznej czekoladzie

     Niedawno na stoisku z ekologiczną żywnością w Rossmannie wypatrzyłam wafle ryżowe polane mleczną czekoladą. Zachęcona bezpiecznym składem kupiłam jedno opakowanie do przetestowania. Zaczęłam ostrożnie, od jednego wafelka, ale za chwilę, wygłodniała na słodycze, pochłonęłam całą paczkę. I nie miałam żadnych objawów alergii. Tak więc mogę z czystym sumieniem polecić te wafelki (zarówno duże jak i w wersji mini) wszystkim salicylanowcom.Skład: czekolada pełnomleczna* 55% (cukier trzcinowy*, masło kakaowe*, pełne mleko w proszku*, masa kakaowa*), ryż 45%.
*z kontrolowanej biologicznie uprawy  

2 komentarze:

  1. Ja najbardziej lubię wafle zwykłe ze solą morską. Do tego jakiś zimny soczek i od razu człowiek czuję, że żyje. Polecam szczególnie na jakieś wycieczki czy innego typu sprawy, zawsze gdy zapraszam gości mam wafle. Polecam je ze względu na smak oraz kcal !

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja właśnie zaczynam się zapoznawać z tego typu produktami! Zrobiłam ostatnio test na nietolerancję glutenu i wyszły pozytywne. nigdy nie wiedziałam czym jest celiakia więc dopiero się wdrażam w temat i bardzo się cieszę, że teraz jest tyle informacji na ten temat w internecie.

    OdpowiedzUsuń